Rejestracja Domeny Drukuj

  • 0

Jak zarejestrować domenę?

Sprawdź czy domena jest wolna, jeśli jest wolna będzie można ją zamówić. Zaznacz domenę, wybierz na jak długo chcesz zarejestrować domenę i kliknij Zamów W następnym kroku podaj konfigurację adresów dnswystarczy że podasz dwa pierwsze serwery nazw, które będą prowadzić do Twojego serwera, jeśli nie wiesz jakie Twój serwer ma dnsy to zapytaj o to usługodawcę u którego masz serwery (stronę internetową). Nie musisz podawać adresów w tej chwili, mogą zostać domyśle, w każdym momencie po rejestracji będziesz mógł zmienić te adresy na własne w konfiguracji adresów dns. Przejdź dalej klikając na przycisk Kontynuuj

Sprawdź czy Twoje zamówienie w koszyku się zgadza, poniżej wypełnij dane, jeśli nie masz jeszcze u nas konta lub się zaloguj wybierając zakładkę "Isniejący Klient". Jeśli jesteś zalogowany to możesz zmienić dane do rachunku klikając przycisk Edytuj

W "Informacjach o rejestratorze" możesz wprowadzić nowe dane kontaktowe dla domeny lub użyć tych powyższych.

Pozostaje wybrać metodę płatności. Jeśli chcesz zapłacić zwykłym przelewem to wybierz metodę jako przelew, niestety czas rejestracji domeny może się wtedy wydłużyć do 3 dni, w zależności od daty zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Metoda "Płatność Online" jest znacznie szybsza i automatyczna, w ciągu paru minut od płatności online domena zostanie zarejestrowana. Płatność Online jest obciążona 3% prowizją.

Uwaga: Jeśli masz pieniążki w skarbonce i suma jest w stanie pokryć wartość zamówienia to zamówienie zostanie automatycznie opłacone ze skarbonki.

Jeśli posiadasz kupon rabatowy (sprawdź nasze promocje) to wpisz go w odpowiednim miejscu. Wartość zamówienia zostanie wtedy odpowiednio obniżona.

Teraz wystarczy Zakończyć Zamówienie i poczekać na potwierdzenie o rejestracji domeny :)


Czy ta informacja była pomocna?

« Wróć