Certyfikaty SSL

Zabezpiecz swoją witrynę i zwiększ zaufanie oraz wiarygodność dla swoich odwiedzających.
Dzięki szerokiej ofercie dostawców, dysponujemy certyfikatami odpowiednimi dla wszystkich potrzeb bezpieczeństwa Twojej witryny.

Wybierz swój poziom walidacji

Domain Validation (DV)

Podstawowa ochrona

Tylko certyfikaty DV (Domain Validation). Wystawiany w ciągu kilku minut. Idealny dla blogów, mediów społecznościowych i prywatnych stron internetowych.

Kup

Organization Validation (OV)

Silny certyfikat dla biznesu

Podstawowa weryfikacja autentyczności. Idealny dla stron internetowych małych firm oraz witryn akceptujących poufne informacje.

Kup

Extended Validation (EV)

Maksymalna ochrona i zaufanie

Pełna weryfikacja autentyczności. Idealne rozwiązanie dla stron biznesowych i komercyjnych, które chcą zapewnić wiarygodność swoich odwiedzających.

Kup

Nie wiesz, który wybrać? Pomożemy Ci podjąć decyzję

Czym jest certyfikat SSL?Certyfikaty SSL mają zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa w Internecie. Wykorzystuje się je do nawiązania szyfrowanego połączenia i umożliwienia bezpiecznego przesyłania danych pomiędzy przeglądarką lub komputerem użytkownika, a serwerem lub stroną internetową.

 • Ustanawia bezpieczne połączenie pomiędzy przeglądarką, a serwerem
 • Szyfruje komunikację w celu ochrony poufnych informacji podawanych przez klientów
 • Umieszcza symbol kłódki obok adresu internetowego w przeglądarce
 • Uwierzytelnia tożsamość organizacji

Standardowe certyfikaty SSL (DV) są najłatwiejszym i najpopularniejszym typem certyfikatu SSL. Certyfikaty OV oraz EV uwierzytelniają również tożsamość firmy lub organizacji, która posiada taki certyfikat, tym samym zapewniając większe zaufanie użytkowników końcowych.

Dzięki naszym usługom certyfikatów SSL*, nie musisz podejmować żadnych działań, aby co roku konfigurować i wdrażać nowe certyfikaty. Generujemy zamówienie odnawiające automatycznie, gdy zbliża się koniec ważności Twojego certyfikatu. Po dokonaniu płatności, automatycznie skonfigurujemy, zweryfikujemy i udostępnimy Twój nowy certyfikat.

* Twoja domena musi być hostowana przez tego samego dostawcę usług hostingowych, który sprzedał certyfikat SSL, a serwer musi korzystać z cPanela, Pleska lub DirectAdmina.

Popraw pozycję swojej witryny w wynikach wyszukiwania

Zapewnij zaufanie i bezpieczeństwo swojej witrynie, a zarazem osobom i firmom ją odwiedzającym.

Google chce uczynić Internet bezpieczniejszym miejscem, a duża cześć tego planu polega na upewnieniu się, że strony, do których użytkownicy mają dostęp za pośrednictwem Google, są bezpieczne. Właśnie dlatego wykazano, że strony korzystające z SSL uzyskują wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Istnieje również wiele innych powodów, dla których warto rozważyć dodanie certyfikatu SSL do Twojej witryny:

Szyfruj dane wrażliwe
Chroń prywatność użytkowników
Zabezpiecz transakcje online
Aktywuj HTTPS oraz symbol kłódki
Potwierdź autentyczność
Popraw ranking SEO

Przeglądarki uległy zmianom, nie pozostawaj w tyle

Strony internetowe, które nie są obsługiwane przez HTTPS, są teraz wyświetlane jako "niebezpieczne" przez Google Chrome oraz Mozilla Firefox. Nie pozwól, aby Twoja witryna była jedną z nich. Dodaj certyfikat SSL już dziś.
Zabezpiecz swoją stronę w ciągu kilku minut dzięki w pełni zautomatyzowanemu przydzielaniu zasobów oraz wdrażaniu

Uaktualnij do certyfikatu EV

Podczas gdy wszystkie certyfikaty SSL wykorzystują podobne metody ochrony i walidacji Twoich danych, poziom zaufania i pewności, które zapewniają, jest różny.

Certyfikaty EV (Extended Validation) oferują najwyższy poziom walidacji i zaufania. Weryfikują i wyświetlają nazwę oraz lokalizację firmy lub organizacji, aby zapewnić klientom dodatkową wiarygodność w kontaktach z firmami prowadzonymi online.


Domain Validation (DV)

Organization Validation (OV)

Extended Validation (EV)


Dowiedz się więcej o certyfikatach EV (Extended Validation)

Pomóż mi wybrać odpowiedni typ certyfikatu

Chociaż potrzeba bezpieczeństwa online jest powszechna, nie wszystkie certyfikaty SSL są jednakowe. Poniższy przewodnik ma na celu pomóc Ci zdecydować jaki typ certyfikatu jest dla Ciebie odpowiedni.

Certyfikaty DV (Domain Validation)

 • Sprawdza wyłącznie właściciela domeny oraz weryfikuje jej nazwę
 • Wystawiany w ciągu minut
 • Spełnia wymogi przeglądarek

Idealny dla witryn o niekrytycznym znaczeniu

Myśl o certyfikacie DV jak o wyrobieniu karty bibliotecznej - brak potwierdzenia kim naprawdę jesteś, bardzo małe wymagania potrzebne do spełnienia oraz szybkie wystawienie.

Przeglądaj certyfikaty typu DV

Certyfikaty OV (Organization Validation)

 • Zwiększona walidacja, w tym uwierzytelnianie tożsamości wnioskodawcy
 • Wystawiany w ciągu jednego dnia
 • Spełnia wymogi przeglądarek

Idealny dla bardziej poufnych witryn takich jak strony logowania

Myśl o certyfikacie OV jak o zdobyciu prawa jazdy - potrzeba więcej kroków do jego wykonania, niż w przypadku karty bibliotecznej, ale równocześnie jest to bardziej zaufana forma identyfikacji.

Przeglądaj certyfikaty typu OV

Certyfikaty EV (Extended Validation)

 • Standardowe podejście do autentykacji, odzwierciedlające najwyższy poziom uwierzytelniania dla certyfikatów SSL
 • Zazwyczaj wystawiany w ciągu 1-3 dni
 • Spełnia wymogi przeglądarek i innych przepisów branżowych

Idealne rozwiązanie dla poufnych stron internetowych, w eCommerce, bankowości internetowej, czy stron z rejestracjami kont

Myśl o certyfikacje EV jak o uzyskaniu paszportu - dużo bardziej rygorystyczne procesy, dłuższy czas realizacji i większa weryfikacja tego kim jesteś, niż przy użyciu karty bibliotecznej lub prawa jazdy. Uznany na arenie międzynarodowej za najbardziej zaufany sposób weryfikacji tożsamości.

Przeglądaj certyfikaty typu EV
 • RapidSSL

  RapidSSL® Certificates help you keep your customers' transactions secure with up to 256-bit data encryption and site authentication. Buy a certificate and speed through enrollment with automated domain control validation. Best of all, our SSL certificates are among the most affordable in the industry. We keep our costs down and pass the savings on to you.

  Od
  64,39 zł/rocznie
 • RapidSSL Wildcard

  RapidSSL® Wildcard Certificates help you secure multiple subdomains with one low-cost SSL certificate issued to *.yourdomain.com. Protect your customers' personal data with up to 256-bit encryption. Automated domain control validation makes site authentication a breeze. At RapidSSL, we believe in providing the SSL protection you need at a competitive price.

  Od
  521,72 zł/rocznie
 • DigiCert Secure Site EV

  Secure Site Extended Validation (EV) SSL Certificates protect your most valuable assets–your customers and your brand–from phishing scams and online fraud.

  Od
  3.536,39 zł/rocznie
 • DigiCert Secure Site Pro EV

  Secure Site Pro EV SSL is the highest authentication with extra features for comprehensive website security and robust protection against identity-targeted attacks.

  Od
  5.319,99 zł/rocznie
 • DigiCert Secure Site

  Protect your website or email traffic with industrial-strength 2048-bit encryption with a Secure Site SSL Certificate.

  Od
  1.396,26 zł/rocznie

Certyfikaty wieloletnie pozwalają na zakup certyfikatu SSL na dwa lub trzy lata za jedną, obniżoną cenę. Wykupując wieloletni certyfikat SSL, możesz skorzystać z jednej ceny na okres do 3 lat.

Początkowo otrzymasz certyfikat, który jest ważny przez maksymalny dopuszczalny okres ważności (rok i 1 miesiąc), z prawem do nieograniczonej liczby wznowień certyfikatu w okresie obowiązywania zamówienia.

Automatyczne wznawianie ważności certyfikatu będzie następowało automatycznie przez cały okres obowiązywania umowy, aby zapewnić ciągłą ochronę witryny internetowej.

Na przykład zamówienie 2-letniego certyfikatu SSL wygląda następująco: SSL certificate lifecycle

Certyfikaty SSL muszą być okresowo rewalidowane. Maksymalny czas życia certyfikatu wynosi 13 miesięcy i wymaga corocznej walidacji.

Korzyści

 • Ciesz się rosnącymi rabatami za każdy rok wykupionej ochrony.
 • Pozbądź się uciążliwości związanych z rozliczaniem rocznym.
 • Coroczna walidacja tożsamości w certyfikatach o krótszym okresie ważności zapobiega potencjalnym oszustwom i podszywaniu się (spoofingu) pod inne witryny.

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL umożliwiają szyfrowanie danych w Internecie i bezpieczne przesyłanie danych z serwera WWW do przeglądarki. Dzięki certyfikatom SSL, Twoja strona internetowa może korzystać z protokołu https oraz będzie wyświetlać symbol kłódki w przeglądarkach internetowych użytkowników końcowych, aby potwierdzić, że połączenie jest bezpieczne.

Po co mi certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL są istotną częścią Internetu. Nie tylko szyfrują komunikację między komputerem, a serwerem, na którym znajduje się witryna internetowa, ale także weryfikują czy strona jest tą, za którą się podaje.

Jakie są różne rodzaje certyfikatów SSL??

Istnieją trzy różne poziomy weryfikacji, na których opierają się certyfikaty SSL. Są to Domain Validated (DV) , Organization Validated (OV) i Extended Validation (EV). Główna różnica pomiędzy rodzajami certyfikatów dotyczy informacji, których wymaga i które zatwierdzają urzędy certyfikacji takie jak RapidSSL, GeoTrust i DigiCert w celu wystawienia certyfikatu. Wyższe poziomy certyfikatu wymagają więcej informacji i często są wyświetlane w pasku adresu przeglądarki. Na przykład Certyfikat EV zmienia pasek adresu przeglądarki na zielony i wyświetla nazwę organizacji odwiedzającym, aby wzbudzić większe zaufanie.

Co to jest certyfikat SSL typu Wildcard

Certyfikat SSL typu Wildcard zapewnia takie same funkcje szyfrowania i uwierzytelniania jak inne certyfikaty SSL, ale może być również stosowany do nieograniczonej liczby subdomen na danej witrynie internetowej. Certyfikat Wildcard SSL obsługuje zarówno domenę główną (twojadomena.pl), jak i jej subdomeny. Dowiedz się więcej

Jakie są zalety certyfikatu EV??

Certyfikat typu EV (Extended Validation) to najwyższa dostępna obecnie klasa certyfikatów SSL, która zapewnia Twojej stronie internetowej większą wiarygodność oraz zaufanie. Certyfikat EV zapewnia swoich konsumentów, że ich dane osobowe i finansowe są chronione na najwyższym poziomie uwierzytelniania. Przeprowadzane są dodatkowe procesy weryfikacyjne, takie jak: kontrola rejestrów agencji korporacyjnych, kontrola danych kontaktowych wnioskodawcy oraz potwierdzenie, czy firma istnieje od co najmniej 3 lat. Certyfikaty EV są najlepszym rozwiązaniem dla stron internetowych o krytycznym znaczeniu biznesowym.

Nasze certyfikaty SSL pochodzą od najbardziej zaufanych dostawców w dziedzinie bezpieczeństwa online.