Twoja podróż online zaczyna się tutaj.

Tworzenie obecności w sieci wymaga odpowiedniej platformy. Daj się zauważyć z naszym samodzielnym kreatorem witryn z funkcjonalnością "przeciągnij upuść".

Niezależnie od tego, czy chcesz promować siebie czy swoją firmę, nasz kreator stron jest oparty na szablonach, kreatorach i przewodnikach treści oraz jest wystarczająco prosty dla początkujących i bogaty w funkcje dla profesjonalistów. Coś jak PowerPoint, ale mocniejszy, bardziej elegancki i prostszy. Rozwiązanie, którego będziesz używał z przyjemnością.

Dowiedz się więcej

Funkcjonalności kreatora Site Builder

Nasz kreator "Site Builder" zawiera pełen zestaw funkcji.

Edytor "Przeciągnij i Upuść"

Edytor "Przeciągnij i Upuść" pozwala klientom dodawać i rozmieszczać elementy witryny bezpośrednio na stronie z predykcyjnym podświetlaniem obszarów do umieszczenia.

Funkcjonalności tworzenia

Możesz korzystać z gotowych elementów układu, takich jak tekst, przyciski, zdjęcia czy ikony, aby zbudować dowolny, profesjonalnie wyglądający układ strony.

Wstępnie zaprojektowane moduły

Nie trać czasu na manipulowanie układami treści. Kolekcja 350+ modułów ułatwia budowę profesjonalnych stron internetowych bez żadnych umiejętności technicznych.

Dla urządzeń przenośnych

Strony będą wyglądały świetnie na każdym urządzeniu. Szablony są w 100% responsywne na wszystkich urządzeniach, smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Integracja z biblioteką zdjęć

Wzbogać swoją stronę o wybór ponad 200 000 profesjonalnych zdjęć premium w wysokiej rozdzielczości. Kreator Site Builder zawiera ponadto funkcje osadzania filmów i optymalizacji obrazów.

Automatyczny zapis i tworzenie kopii zapasowych

Możesz być pewien, że nie stracisz nic ze swojej pracy dzięki zapisywaniu w czasie rzeczywistym. Edytor automatycznie zapisuje wszystko podczas pracy klienta.

Dzielenie się swoją historią robi różnicę. Nawiąż kontakt z odwiedzającymi poprzez social media i blog.

Blog

Podziel się swoją historią i nawiąż kontakt z odwiedzającymi, dodając do swojej witryny spersonalizowany blog. Skonfiguruj wygląd postów na swojej stronie internetowej.

Edytor postów

Wprowadzaj zmiany w poście już po jego opublikowaniu za pomocą wbudowanego narzędzia i edytora do tworzenia treści.

Udostępnianie w social media

Zachęć odwiedzających do polubienia i udostępniania treści, dodając na swojej stronie ikony platform społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn i Pinterest.

Komentarze i polubienia na Facebooku

Daj odwiedzającym możliwość komentowania i polubienia Twojej strony na Facebooku bez opuszczania witryny.

Połączenie z Instagramem i Twitterem

Automatycznie pokazuj zdjęcia z Instagrama na swojej stronie internetowej za każdym razem, gdy je publikujesz. Informuj odwiedzających witrynę na bieżąco, wyświetlając najnowsze wiadomośći z Twojego konta na Twitterze.

Sprzedaż online może napędzać Twój biznes. Stwórz sklep, butik lub market.

Elastyczne plany

Niezależnie od tego, czy tworzysz butik, sklep, czy kompletny market, dostępne są plany dla 10, 50 i 500 produktów.

Bezpieczne i ogólnoświatowe płatności

Zintegruj się z takimi bramkami płatności jak Paypal, Square, Stripe i ponad 50 innymi zaufanymi dostawcami płatności kartą, aby umożliwić natychmiastowe akceptowanie kart płatniczych.

Prosta i szybka sprzedaż

Zapewnij klientom szybszą i łatwiejszą realizację transakcji dzięki opcjonalnej rejestracji podczas realizacji transakcji. Zapewnij bezpieczny, jednostronicowy koszyk, zawierający również komentarze klientów do zamówień.

Listowanie i zarządzanie produktami

Wybieraj spośród wielu układów stron produktów oraz dostosuj opisy i projekty według własnego uznania. Ułatw klientom znajdowanie produktów, organizując je w kategorie.

Promocje, rabaty i kupony

Twórz kupony rabatowe lub kody promocyjne, aby zwiększyć sprzedaż. Zwiększ liczbę konwersji, wyświetlając regularne ceny wraz z obniżonymi cenami.

Zarządzanie zasobami

Śledzenie zapasów pomaga dowiedzieć się, czy nadszedł czas, aby uzupełnić zapasy produktów oraz które z ich wariantów są najpopularniejsze.

Wysyłka na cały świat

Możesz podać swoim klientom rzeczywiste stawki przewoźnika, łącząc swój sklep internetowy z firmą przewozową, taką jak USPS, FedEx, UPS, Australia Post, Canada Post itp.

Podatki i VAT

Zastosuj obliczenia podatkowe dla dowolnego kraju lub zdefiniuj konkretne strefy. W pełni kontroluj obliczanie podatków, ustawiaj podatki dla poszczególnych lokalizacji, dodawaj podatki dla grup produktów lub ustawiaj produkty bez podatku.

Zarządzanie i śledzenie zamówień

Natychmiastowe otrzymywanie powiadomień o zamówieniach za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zarządzanie i przeglądanie wszystkich zamówień, wyszukiwanie zamówień, filtrowanie ich według kategorii oraz aktualizacja zamówień, informacji o kliencie i dodawanie numerów do śledzenia przesyłki.

Szablony wspomagające biznes


Uzyskaj kreator Site Builder, aby otrzymać dostęp do ponad 150 szablonów, które zapewnią szybki i łatwy sposób na rozpoczęcie pracy.

Wypróbuj Site Builder za darmo

Z kontem próbnym, możesz przetestować kreator Site Builder i w pełni zbudować swoją nową witrynę za DARMO, bez żadnych kosztów wstępnych. Nie płać nic, dopóki nie będziesz gotowy do publikacji!


Funkcje
One Page
Unlimited
Store
Store Plus
Store Premium
Profesjonalne szablony stron internetowych
Projekt zorientowany na użytkownika dla wszystkich poziomów umiejętności
Łatwa edycja metodą "Przciągnij u Upuść"
Responsywny dla urządzeń mobilnych
Darmowa galeria obrazów
Bloki konstrukcyjne oparte na komponentach
Blog
Automatyczne układy dla proporcjonalnych odstępów
Kreator formularzy kontaktowych
Przywracanie kopii witryn
Dziedziczenie motywu
Integracja z mediami społecznościowymi
Przyjazny SEO
Wbudowana analityka
Liczba stron
1
Unlimited
Unlimited
Unlimited
Unlimited
Produkty e-commerce
n/a
n/a
10
50
500
9,99 zł
29,99 zł
39,99 zł
99,99 zł
129,99 zł

Jak kreator Site Builder wypada w porównaniuz konkurencją?


Projektowanie zorientowane na użytkownika o wszystkich poziomach umiejętności

Zaprojektowane z myślą o prostocie i łatwości użytkowania oznaczają wyższe CSS (Customer Satisfaction Scores) i większe zadowolenie odwiedzających.

Responsywny dla urządzeń mobilnych

Pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku przy tworzeniu witryny dla różnych urządzeń mobilnych.

Moduły oparte na komponentach

Wstępnie zaprojektowane bloki konstrukcyjne pomogą Ci zbudować profesjonalne strony internetowe bez tracenia czasu na zmiany w układzie treści.

Nie wymaga znajomości kodowania

Kreator SiteBuilder nie jest skierowany do profesjonalnych programistów. Naszym celem jest zapewnienie platformy dla małych i średnich przedsiębiorstw, z której każdy może w ciągu kilku minut stworzyć eleganckie strony internetowe działające na dowolnym urządzeniu.

Płać mniej za więcej

Za połowę ceny innych narzędzi do budowania stron internetowych otrzymujesz wszystkie korzyści oraz lepsze funkcjonalności.